Logo

Goście

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Partnerzy

Logowanie

dr inż. Jolanta Lisiecka

Absolwentka Wydziału Ogrodniczego AR w Poznaniu w roku 1986. Jej praca magisterska dotyczyła produkcji grzybni pieczarki. Pracę w Katedrze Warzywnictwa rozpoczęła w roku 1987. W 1997 roku uzyskała stopień doktora na podstawie dysertacji dotyczącej produkcji sadzonek i przyspieszonej uprawy truskawki w nieogrzewanych tunelach foliowych.

Problematyka jej badań obejmuje zagadnienia związane z bezglebową produkcją sadzonek truskawki i sterowaną uprawą tego gatunku pod osłonami.

Łącznie opublikowała blisko 50 prac naukowych i popularno-naukowych. Jest współautorką 3 książek i 1 skryptu. Pod jej kierunkiem wykonano 7 prac magisterskich. Odbyła krótki staż w Niemczech oraz wizyty w Belgii, Finlandii, Holandii i Francji. Uczestniczyła także w kursie ogrodniczym w Izraelu, konferencjach międzynarodowych w Belgii, Holandii, Finlandii, Czechach i Słowacji oraz Hiszpanii.

Jest sekretarzem poznańskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Nauk Ogrodniczych. Trzykrotnie została wyróżniona nagrodą J.M. Rektora AR w Poznaniu.

Copyright © All Rights Reserved 2016. Wykonanie strony przez & Matysa